Kierowca okolice Antwerpii Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Antwerpen   21 vues

  • kierowca-okolice-antwerpii-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert.9154) poszukuje kierowcy kat. C + E + kod 95.
Opis stanowiska:
- dostarczanie lub odbiór kontenerów od klientów na terenie Belgii.
Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego,
- zakwaterowanie i transport we własnym zakresie,
- ważne prawo jazdy C+E oraz kod 95,
- doświadczenie, jako kierowca.
Oferta:
- praca w stałych godzinach 07:00 – 16:00,
- belgijska umowa, z możliwością stałego kontraktu,
- dodatek za dojazdy do pracy,
- możliwość rozwoju.

Więcej informacji: +48 570 935 868
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy
rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując kierowca C+E Belgia.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland