Kierowca kategorii C+E - logistyka - stawka 12,46 euro brutto/h + 1,47 euro netto/h ARAB! Zatrudnienie na warunkach belgijskich! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Antwerpen   29 vues

  • kierowca-kategorii-ce-logistyka-stawka-1246-euro-bruttoh-147-euro-nettoh-arab-zatrudnienie-na-warunkach-belgijskich-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Kierowca kategorii C+E - logistyka - stawka 12,46 euro brutto/h + 1,47 euro netto/h ARAB! Zatrudnienie na warunkach belgijskich!

aplikuj: https://bit.ly/2R2lUHC

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kategorii C+E

Miejsce pracy: Breendonk niedaleko Antwerpii
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca ma dłuższy okres czasu

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy aktualnie doświadczonych kierowców kategorii C+E do transportu materiałów i innych dóbr w firmie zajmującej się logistyką. Pracownik odpowiedzialny będzie za dostarczenie towaru na czas w odpowiednie miejsce za pomocą ciężarówki z manualną skrzynią biegów, na miejscu będzie on także odpowiedzialny za rozładowanie ładunku za pomocą palety elektrycznej oraz za dopełnienie dokumentacji.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim bądź francuskim
Posiadających prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i kartą kierowcy oraz minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Kandydat musi umiec posługiwać się komputerem pokładowym

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 12,46 euro brutto/h plus dodatek 1,47 euro netto/h diety.
Możliwe nadgodziny dodatkowo płatne - powyżej 60h w tygodniu płatne 150%, soboty w całości płatne 150%
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Zatrudnienie na warunkach belgijskich - 13 wypłata noworoczna oraz dodatki urlopowe
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłki w wysokości 5 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork