Kierowca kat. C lub CE z kodem 95 – Belgia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Zulte   31 vues

  • kierowca-kat-c-lub-ce-z-kodem-95-belgia-big-0
Localité: Zulte
Salaire: -- € Négociable

Jesteś doświadczonym kierowcą z prawem jazdy kat. C lub CE z ważnym kodem 95? Znasz język angielski lub holenderski lub francuski? Niezależnie od tego, czy wolisz jeździć w dzień czy w nocy – mamy dla Ciebie idealne oferty!!!

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C lub CE i kod 95

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, lub francuskiego

- doświadczenie zawodowe

- gotowość i motywacja do pracy w nocy

- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

- ręczny załadunek i rozładunek towaru

- transport i dystrybucja produktów np. ziemniaki, tekstylia

- odbiór zamówień

- pomoc na magazynie/ produkcji

- praca w godzinach dziennych lub nocnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- wysoką stawkę godzinową

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o