Kierowca kat. C – praca w Belgii Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Zulte   35 vues

  • kierowca-kat-c-praca-w-belgii-big-0
Localité: Zulte
Salaire: -- € Négociable

Praca w Belgii od zaraz!

Oferujemy:

- pracę w stabilnej, rodzinnej firmie

- tygodniowe szkolenie z doświadczonym kierowcą

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stały grafik

- gwarancja godzin (38- 45godz/tydz)

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy kat. C z ważnym kodem 95

- znajomość języka holenderskiego, angielskiego lub francuskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

- mile widziane doświadczenie jako kierowca na drogach flamandzkich

Zakres obowiązków:

- Ręczny załadunek tekstyliów na ciężarówkę – ok 20 adresów dziennie ( stały rejon w pobliżu miejsca zamoieszkania)

- Rozładunek w sortowni mniej więcej 2 razy w tygodniu

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Teresa ☎️ +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o