Kierowca kat. C – nocna zmiana – Belgia Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Oudenaarde   37 vues

  • kierowca-kat-c-nocna-zmiana-belgia-big-0
Localité: Oudenaarde
Salaire: -- € Négociable

Szukasz pracy z dużą ilością godzin? Koniecznie zgłoś się do nas – mamy dla Ciebie idealną ofertę!!!

Zakres obowiązków:

- ręczny załadunek i rozładunek worków z ziemniakami (ok 10kg)

- transport i dystrybucja produktów spożywczych do restauracji, smażalni

- praca w godzinach nocnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- wysoką stawkę godzinową

- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C i kod 95

- doświadczenie zawodowe

- dobra kondycja fizyczna

- przygotowanie do pracy w nocy

- znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o