KIEROWCA C + E, wysoka stawka i dodatki! Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Antwerpen   6 vues

  • kierowca-c-e-wysoka-stawka-i-dodatki-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy

od15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                                       KIEROWCA C + E

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Praca jako kierowca w firmie zajmującej się produkują okien i drzwi aluminiowych. Do obowiązków pracownika będzie należał:załadunek, dystrybucja towarów do różnych klientów na terenie Belgii oraz rozładunek towaru za pomocą wózka EPT

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim

  • Posiadających prawo jazdy kat. C+E oraz kod 95

  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

Co możemy Ci zaoferować?

-Stawkę od 15,71 euro brutto/h

-Możliwość nadgodzin (płatne 150%)

-Możliwość pracy na dłuższy czas

- dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4340 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2350 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

-Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

-Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Informations complémentaires

Company EURO WORK