Kamieniarz-praca w Holandii, darmowe mieszkanie, wysoka stawka Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Staden   28 vues

  • kamieniarz-praca-w-holandii-darmowe-mieszkanie-wysoka-stawka-big-0
Localité: Staden
Salaire: -- €

Stanowisko: kamieniarz, szlifierz, polernik

Miejsce pracy: Holandia, Arnhem, Helmond, Dordrecht,

Wymagania:

•Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe napodobnym stanowisku

• znajomość języka angielskiego/ holenderskiego

• sprawność fizyczna

• mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

• wysoką stawkę godzinową + dodatki

• wypłata co tydzień

• darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

• zwrot kosztów za przyjazd z Polski

• pracę na dłużysz okres czasu w międzynarodowej firmie

Zakres obowiązków:

•szlifowanie i polerowanie

•obróbka kamienia przy blatach kuchennych

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS zdopiskiem - „kamieniarz”

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Jeżeli szukasz innej oferty odwiedź naszą stronę internetowąwww.klaverteam.com

KRAZ  o numerze 18450

Informations complémentaires

Company KLAVER Sp. z o.o.