KAMIENIARZ- obróbka kamienia naturalnego praca w Holandii Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Halle   23 vues

  • kamieniarz-obrobka-kamienia-naturalnego-praca-w-holandii-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

PośrednictwoPracy  Klaver Sp. z o. o. z siedzibą wCzęstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy Kamieniarza

Zakres obowiązków:

- wszelkie pracezwiązane z zawodem kamieniarza

- produkcja parapetówkamiennych, blatów kuchennych, nagrobków

Wymagania:

- doświadczenie wpracy jako kamieniarz w obróbce kamienia naturalnego

- wymagana podstawowaznajomość języka angielskiego

- gotowość do wyjazduna dłuższy okres czasu

- mile widziany własnysamochód

- gotowość do wyjazduod zaraz

Oferujemy:

- atrakcyjna stawkagodzinowa

- zakwaterowanieopłaca pracodawca

- ubezpieczenie opłacakandydat

- wypłaty tygodniowe

·      Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944,zadzwoń lub napisz sms o treści ,,kamieniarz” – oddzwonię!

Możesz mi także napisaćswoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Magda