KAMIENIARZ – Belgia Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Lokeren   851 vues

  • kamieniarz-belgia-big-0
Localité: Lokeren
Salaire: -- € Négociable

KAMIENIARZ – Belgia

Zakres obowiązków:

Obróbka kamienia (cięcie, polerowanie na wymiar) zgodnie z rysunkiem technicznym.

Profil kandydata:

·       Doświadczenie w ręcznej obróbce kamienia min. 2 lata;

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·       Znajomość rysunku technicznego;

Oferta:

·      Stawka od 15 euro brutto na godzinę – w zależności od doświadczenia;

·      Umowę o prace na warunkach belgijskich (ubezpieczenie, społeczne, zdrowotne, dodatki socjalne, premie, pieniądze urlopowe);

·      Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

·      Transport do pracy;

·      Zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz:

0031615207144

info@silko-recruiting.com

Informations complémentaires

Start Date 18-03-2020
Company SILKO