Instalator paneli słonecznych i technik HVAC – Belgia Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Roeselare   29 vues

  • instalator-paneli-slonecznych-i-technik-hvac-belgia-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- € Négociable

Masz doświadczenie w montażu paneli słonecznych? Zgłoś się do nas, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!!!

Zakres obowiązków:

- montaż mocowań paneli słonecznych

- instalowanie  paneli słonecznych i okablowania

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dodatki za dojazdy i odzież

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego

- minimum roczne doświadczenie w montażu paneli słonecznych

- dobra kondycja fizyczna

- samodzielność i sumienność

- prawo jazdy kat. B

- komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Teresa ☎️ +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o