Hydraulik-Niemcy- dobrze płatne wynagrodzenie!! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Halle   22 vues

  • hydraulik-niemcy-dobrze-platne-wynagrodzenie-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Szukasz pracy zagranicą?  Już nie musisz!

Mamydla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

·        praca przymontażu instalacji sanitarnych

·        instalacja orazzapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnegoogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach

·        biały montaż

Wymagania:

·        doświadczenie wzawodzie

·        znajomość językaniemieckiego

·        mile widzianeprawo jazdy kat. B

·        sumiennewykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

·        atrakcyjna stawka godzinowa

·        kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

·        dodatki urlopowe i świąteczne

·        rosnące stawki godzinowe

·        pełen pakiet socjalny

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magda tel:+48 577 901 944 zadzwoń napisz sms o treści ,,hydraulik” –oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o.z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób dopracy

Informations complémentaires

Company Klaver