Holandia- Praca przy kwiatach doniczkowych – praca od zaraz Professional

il y a 1 mois Jobs Offers De Haan   22 vues

  • holandia-praca-przy-kwiatach-doniczkowych-praca-od-zaraz-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Oferujemy:

•          atrakcyjne wynagrodzenie

•          holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

•          pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•          dobre warunki pracy, miła atmosfera

•          indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•          sadzenie kwiatów doniczkowych

•          sztokowanie, pakowanie kwiatów

•          praca w szklarni

Wymagania:

•          odpowiedzialność, dokładność

•          zaangażowanie w powierzone obowiązki

•          chęć i motywacja do pracy

•          mile widziana znajomość języka angielskiego

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

kwiaty- oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033mail: job@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901 414 mail:work@klaverteam.com

Klaver sp. z o.o KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.