Holandia- praca na święta-extra dodatki- praca na 5 tygodni! Bez doświadczenia Private

il y a 5 jours Jobs Offers Holsbeek   35 vues

  • holandia-praca-na-swieta-extra-dodatki-praca-na-5-tygodni-bez-doswiadczenia-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

Spędź Święta i Sylwestra w Holandii- zarób extra kasę naNowy Rok!

Praca na 5 tygodni! Extra bonusy dla pracowników!

Oferujemy:

•             pracę na min 5 tygodni

•             bonus 250€ + zwrot za transport za przejazd do Holandii- 90€

•             opiekę polskojęzycznego koordynatora

•             zakwaterowanie, ubezpieczenie

•             pomoc z zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Wymagania:

•             Dyspozycyjność na min. 5 tygodni

•             Zaangażowanie i motywacja do pracy

•             Sprawność fizyczna

•             Mile widziane prawo jazdy  i znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

•             produkcja kompozycji kwiatowych, stroików

•             sortowanie warzyw i owoców

•             pakowanie odzieży i kosmetyków

•             pakowanie produktów spożywczych

•             inne prace magazynowe i produkcyjne

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Zainteresowany extra kasą na święta?:

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "oferta świąteczna”

Izabela + 570 901 913,

Dominika:  + 48  570 901 033 , wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.

mail job@klaverteam.com- -

Kamila  tel. +48 570901 414

KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Informations complémentaires

Company Holandia