Holandia - praca na produkcji lub w magazynie- bez stawki wiekowej Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers De Haan   22 vues

  • holandia-praca-na-produkcji-lub-w-magazynie-bez-stawki-wiekowej-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht

Oferujemy:   - brak stawki wiekowej, praca na dłuższy okres czasu

• Legalną pracę za granicą

• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

• prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

• Order picker

• Magazyny GLS

• Produkcja- różne stanowiska

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń:

Dominika tel:  +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Martyna    tel.  +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.