Holandia-Operator wózka EPT- Tilburg lub Waalwijk-od zaraz! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Damme   26 vues

  • holandia-operator-wozka-ept-tilburg-lub-waalwijk-od-zaraz-big-0
Localité: Damme
Salaire: -- €

Holandia-Operator wózka EPT- Tilburg lub Waalwijk-od zaraz!

Zakres obowiązków

•operator wózka EPT

•order picker w magazynie ze sprzętem elektronicznym (laptopy, telefony itp.)

•sortowanie i przeliczanie produktów

•przygotowanie i pakowanie produktów do dalszego transportu i wysyłki

•kontrola jakości produktów

•kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego

Wymagania

•mile widziana znajomość języka angielskiego

•uprawnienia na wózki EPT

•doświadczenie w logistyce na stanowisku order picker

•mile widziane prawo jazdy kat. B

•zaangażowanie w powierzone obowiązki

•chęci motywacja do pracy

•siła fizyczna

•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje:

•wypłaty w systemie tygodniowym

•darmowy transport do pracy

•dodatki dla kierowców

•miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

                                  Czekamy na Twój telefon:

Kamila tel: +48 570 901 414 mail:work@klaverteam.com

www.klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver sp z o o