Frezer CNC HAAS – nadgodziny!!! (BELGIA) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Ronse   31 vues

3 000 €

  • frezer-cnc-haas-nadgodziny-belgia-big-0
Localité: Ronse
Salaire: 3 000 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Frezer CNC  HAAS – nadgodziny!!!(BELGIA)

Firma specjalizuje się w wytwarzaniuwysokiej jakości części głównie systemów hydraulicznych, ponadto świadczyusługi in-house w przedsiębiorstwach swoich klientów oraz zajmuje się szerokopojętym utrzymaniem ruchu w innych zakładach produkcyjnych.

Obowiązki:

- produkcja elementów cylindrówhydraulicznych: cylindrów, tulei cylindrowych, tłoków, sworzni tłokowych,elementów korbowodów, części głowic, zaworów, itp.

- produkcja pojedynczych elementów lubkrótkich serii (do 5-ciu sztuk)

- operowanie i programowanie poziomych ipionowych maszyn Haas (programowanie bezpośrednio na maszynach przy użyciuG-kodów i M-kodów) lub w CAD/CAM Fusion 360 lub w Esprit LUB Sinumerik 828 Dalbo 840D / ShopMill

- właściwy dobór narzędzi

- praca w stali, żeliwie, brązie i stalinierdzewnej w tolerancji 0,01

- utrzymanie i konserwacja maszyn

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- przynajmniej 2-letnie doświadczenie wpracy na stanowisku frezera CNC

- elastyczność, gotowość do pracy w godzinachnadliczbowych oraz w soboty

- umiejętność wykonywania elementów onajwyższej jakości

- znajomość rysunku technicznego

- komunikatywna znajomośćjęzyka angielskiego

- gotowość do świadczenia pracydługookresowo (możliwość podpisania stałego kontraktu bezpośrednio z zakładempracy)

Oferujemy:

- bardzoatrakcyjne wynagrodzenie – od 17,00 EUR brutto/h na początek!  + nadgodziny!!

- bony żywieniowe – 2,48 EUR za każdy przepracowany dzień pracy

- 38h/tydzień 100%, reszta godzin płatnych 150%

- dodatek wakacyjny (zgodnie zprzepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

- premię roczną (w wysokości 8.15%rocznych zarobków brutto)

- dodatek rodzinny

- pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisamiobowiązującymi w Belgii

- zorganizowanie wszelkich formalnościzwiązanych z zatrudnieniem w Belgii

- organizacjazakwaterowania – płatne 70-100 EUR tygodniowo (pracownik może korzystać zwłasnego mieszkania)

Zainteresowaneosoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w językuangielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy ozamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzuląbędą rozpatrywane)

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę naudostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i zagranicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądaćdostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

 KRAZ 18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak