ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY (HOlandia) BONUS 400 EURO na start!!! Professional

il y a 8 mois Jobs Offers Brugge   113 vues

  • elektryk-przemyslowy-holandia-bonus-400-euro-na-start-big-0
Localité: Brugge
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego BONUS 400 EURO na start!!!

Miejsce pracy:
 różne lokalizacje

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Elektryk przemysłowy odpowiedzialny będzie za wykonanie instalacji elektrycznej na halach oraz obiektach

przemysłowych, przygotowanie i montaż instalacji elektrycznej urządzeń oraz szaf sterowniczych,

rozprowadzenie okablowania, montaż i podpięcie elementów instalacji.

Główne obowiązki:

- Podłączanie kabli do instrumentów, maszyn, rozdzielni, szaf sterowniczych oraz skrzynek kontrolnych

- Montaż tras kablowych

- Konserwacja elektryki na terenie zakładu, praca ze schematami elektrycznymi

- Montaż oraz podłączanie szaf sterowniczych od podstaw

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim lub niemieckim​

- Z doświadczeniem jako elektryk przemysłowy - min. 3 lata

- Z certyfikatem poświadczającym zdobyte umiejętności (np. certyfikat SEP)

- Posiadających prawo jazdy (bardzo mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę netto około 607 euro/tydzień

400 euro (bonus na rozpoczęcie pracy)

- Darmowe zakwaterowanie (pojedyncze pokoje!)

- Ubezpieczenie

- Cotygodniowe wynagrodzenie

- Możliwość zakupu profesjonalnych narzędzi do pracy

- Możliwość wynajmu samochodu

- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3qGnqhf

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork