Elektryk przemysłowy (13,00-15,00 euro brutto/h) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Beveren   30 vues

  • elektryk-przemyslowy-1300-1500-euro-bruttoh-big-0
Localité: Beveren
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Kallo

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
-okablowanie przemysłowych instalacji elektrycznych,
-instalacja PLC (nie programowanie), praca przy silnikach, pompach, czujnikach i zaworach, usuwanie awarii pomp, praca na korytkach kablowych, podłączanie kabli i regulacja szaf sterowniczych,
-czytanie planów elektrycznych.

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim (mile widziane)
- Posiadających prawo jazdy
- Osób z wykształceniem kierunkowym (elektryk)
- Z doświadczeniem min.5 lat w zawodzie elektryka przemysłowego (na podobnym stanowisku)
-Chętnych do nauki języka holenderskiego

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę od 13,00-15,00 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
-Możliwe nadgodziny płatne przez klienta
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Możliwość wynajęcia samochodu
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
-13 wypłata noworoczna oraz dodatki zmianowe
- Vouchery na posiłki w trakcie pracy 8 euro na dzień
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz dopełnieniu wszelkich formalności

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/3rscTW1

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Euro Work