Elektryk- Praca w Niemczech od zaraz!! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Hasselt   12 vues

  • elektryk-praca-w-niemczech-od-zaraz-big-0
Localité: Hasselt
Salaire: -- €

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450poszukuje osób do pracy na stanowisko Elektryk

Oferujemy:

·        atrakcyjna stawka godzinowa

·        niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

·        24 dni urlopu

·        zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy

·        koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:

·        znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

·        kwalifikacje w zawodzie elektryka

·        doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)

·        ukończona szkoła w zawodzie elektryka

·        dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

·        wszelkie prace związane z zawodem elektryka

·        elektryka budowlana

·       Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944,zadzwoń napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver