Elektryk- praca w Belgii Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brugge   62 vues

2 000 €

  • elektryk-praca-w-belgii-big-0
Localité: Brugge
Salaire: 2 000 €

Elektryk-praca w Belgii,

Jesteś elektrykiem??Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii, DIKSMUIDE

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        belgijska umowa o pracę na dłuższy okres

·        stała opieka polskiego koordynatora

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        wypłaty co tydzień

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        zapewnione zakwaterowanie

·        zwrot kosztów za transport z Polski do Belgii

Wymagania:

·        doświadczenie zawodowe jako elektryk

·        dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

·        prawo jazdy

Zakres obowiązków:

·        Kucie, bruzdowanie,

·        przygotowanie pod kable,

·        ciągniecie kabli,

·        montaż kontaktów i lamp

·        inne prace związane z zawodem elektryka

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Dominika tel+48 570 901 033, mail: job@klaverteam.com-  zadzwoń lub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

Martin tel: +48 577 901 944,

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o.z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób dopracy

Informations complémentaires

Start Date 17-10-2021
Company Klaver sp zo o
Work Type Full-time

Mots clés:

elektryk