Elektryk- praca w Belgii- od zaraz Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Diksmuide   34 vues

  • elektryk-praca-w-belgii-od-zaraz-big-0
Localité: Diksmuide
Salaire: -- €

Elektryk- praca w Belgii,

Jesteś elektrykiem??Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii.

Oferujemy:

  • ·        atrakcyjne wynagrodzenie
  • ·        belgijska umowa o pracę na dłuższy okres
  • ·        stała opieka polskiego koordynatora
  • ·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ·        ubezpieczenie zdrowotne
  • ·        wypłaty co tydzień
  • ·        dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • ·        zapewnione zakwaterowanie
  • ·        zwrot kosztów za transport z Polski do Belgii

Wymagania:

  • ·        doświadczenie zawodowe jako elektryk
  • ·        dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • ·        prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • ·        Kucie, bruzdowanie,
  • ·        przygotowanie pod kable,
  • ·        ciągniecie kabli,
  • ·        montaż kontaktów i lamp

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Dominika tel +48 570 901 033,mail: job@klaverteam.com
Martin tel: +48 577 901 944, zadzwońlub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o.z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób dopracy

Informations complémentaires

Company Klaver sp zo o