Elektryk/Jabbeke, Belgia, 16.92€/h Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Jabbeke   38 vues

16,92 €

  • elektrykjabbeke-belgia-1692h-big-0
Localité: Jabbeke
Salaire: 16,92 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi montażu instalacji elektrycznych, poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy: Jabbeke, Belgia

 Opis stanowiska:

-zakładanie instalacji w budynkach przemysłowych oraz w prywatnych domach

-zakładanie instalacji systemów alarmowych w budynkach przemysłowych oraz w prywatnych domach

-praca w oparciu o schematy elektryczne

-praca na wysokości

-praca na zmianie dziennej 7.00- 17.00

-praca w różnych lokalizacjach

 Wymagania:

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-doświadczenie w pracy jako elektryk przemysłowy

-wykształcenie techniczne elektryczne

-ścisłe przestrzeganie przepisów BHP

-prawo jazdy kat. B,

-sumienność

 Oferujemy:

-zatrudnienie na belgijskich warunkach.

-stawkę: 16,92€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie w zależności od stawki ok. 4900€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie w zależności od stawki ok 2600 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

-gwarantowane 40 h pracy tygodniowo

-możliwe nadgodziny

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85/130 €/tydzień.

-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 8,33€ miesięcznie

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

  Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

Informations complémentaires

Start Date na już
Company Link2europe Sp. z o.o.