Elektromechanik / technik utrzymania ruchu (Belgia) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Gent   29 vues

3 000 €

  • elektromechanik-technik-utrzymania-ruchu-belgia-big-0
Localité: Gent
Salaire: 3 000 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c.poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się obróbką,produkcją i handlem hurtowym wyrobami z kamienia naturalnego, ceramiki i z kompozytu.

Elektromechanik / technik utrzymania ruchu (Belgia)

Zakres obowiązków:

·        Nadzórnad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

·        Diagnozowaniei usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych

·        Serwis,konserwacja i czynności prewencyjne

Wymagania:

·        Kilkuletniedoświadczenie w ww. pracach

·        Znajomośćmechaniki, elektryki – wymiana łożysk, naprawy pomp, reduktorów, przekładni, itp.

·        Podstawowaznajomość pneumatyki i hydrauliki

·        Umiejętnośćanalizy błędów sterowników PLC, falowników

·        Wrazie potrzeby umiejętność spawanie elektrodą i półautomatem

·        Umiejętnośćpracy na wysokości

·        Gotowośćpracy w godzinach nadliczbowych

·        komunikatywna znajomość językaangielskiego

Oferujemy:

·        wynagrodzenie początkowe– 16,50 EUR/h brutto , po ewaluacji – 17,00 EUR/h brutto, po podpisaniu umowy stałej– 18,00 – 18,50 EUR/h brutto!!!

·        dodatek w kwocie 6,75EUR (za każdy przepracowany dzień)

·        nadgodzinypłatne 150%

·        dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną (8,33% rocznych zarobków brutto)

·        dodatek rodzinny

·        pozostałepremie i bonusy zgodnie z przepisamiobowiązującymi w Belgii

·        zakwaterowanie – płatne 80 EUR tygodniowo

·        załatwieniewszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii

Osobyzainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wjęzyku angielskim  na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli: (tylkoaplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażamdobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przezNEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesówrekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moichdanych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celówzwiązanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moichdanych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak