Elektromechanik / Przezwajacz silników elektrycznych (Belgia) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Hasselt   39 vues

2 900 €

  • elektromechanik-przezwajacz-silnikow-elektrycznych-belgia-big-0
Localité: Hasselt
Salaire: 2 900 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c.poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy nastanowisku:

Elektromechanik/ Przezwajacz silników elektrycznych (Belgia)

Obowiązki:

- Przezwajanie głównie silników DC (rzadziej AC)

- Demontaż i montaż silników, pomp, przekładni

- Zamawianie i wymiana części, przewijanie zwojów, przewijaniewirników, lakierowanie zwojów na stojanie

- Złożenie i sprawdzenie silników, regeneracja uszczelniaczy, łożysk,itp.

- Kontrola jakości, raportowanie i wprowadzanie danych w systemiekomputerowym

Wymagania:

-Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w przezwajaniu silników DC / AC

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjnewynagrodzenie – 15,00 – 18,00 EUR brutto/h!!! – w zależności od doświadczenia

- legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich

- dodatki do wynagrodzenia:dodatek wakacyjny / premia roczna / dodatek rodzinny / ‘kilometrówka’ /ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe!!!

-dodatkowo płatna praca w dni świąteczne

-organizacja wszelkich wymagań związanych z podjęciem pracy w Belgii

- zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zainteresowaneosoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będąrozpatrywane)

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianiemoich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celówzwiązanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moichdanych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak