DEKARZ Z DOŚWIADCZENIEM Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Veurne   12 vues

  • dekarz-z-doswiadczeniem-big-0
Localité: Veurne
Salaire: -- €

Firma Konektia poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Veurne, Belgia

OPIS PRACODAWCY: Firma, w której Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy.

Opis stanowiska:

  • Rynnowanie
  • Praca przy dachach płaskich i spadzistych
  • Kładzenie papy, blachodachówki
  • Układanie dachówek ceramicznych
  • Remont dachów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność chodzenia po dachach
  • Brak lęku wysokości
  • Determinacja
  • Sumienność wykonywania pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Język: angielski - komunikatywny

Oferujemy:

  • Stała umowa po 1 miesiącu pracy!
  • Ilość godzin tygodniowo: 40
  • Zakwaterowanie: 11 - 14 euro / dzień za pokój jednoosobowy
  • Po 6 tygodniach jednorazowy zwrot kosztów podróży do Belgii do 150 euro na podstawie paragonu za paliwo / lot / autobus
  • Pełne wsparcie polskiego koordynatora
  • Cotygodniowe wypłaty zawsze w przyszłym tygodniu na konto bankowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rafal@konektia.com

Numer telefonu: +48 571 247 691

Informations complémentaires

Company Konektia