Dekarz – Belgia Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Hooglede   18 vues

  • dekarz-belgia-big-0
Localité: Hooglede
Salaire: -- € Négociable

Praca w Belgii od zaraz!!

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stałą umowę po udanym okresie przejściowym

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy i własny samochód

- wykształcenie lub minimum kilkuletnie doświadczenie w renowacji dachów płaskich i skośnych

Zakres obowiązków:

- demontaż starych pokryć dachowych

- montaż nowych pokryć dachowych

- montaż kalenic i wykończeń, uszczelnienia

- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Teresa ☎️ +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o