Cukiernik- praca w Belgii -okolice Brügge Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brugge   41 vues

  • cukiernik-praca-w-belgii-okolice-brugge-big-0
Localité: Brugge
Salaire: -- €

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

·       miejsce pracy w niedalekiej odległości od zamieszkania

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       gwarancje godzin, możliwość pracy w nadgodzinach

·       pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        indywidualne podejście do każdego kandydata

·       wypłaty w systemie tygodniowym

·       po 6tygodniach – zwrot kosztów za przejazd z Polski (150 €)

Zakres obowiązków:

·       praca jako cukiernik

·       produkcja ciast, ciasteczek itp.

·       proste dekoracje

·       porządkowanie miejsca pracy i jego otoczenia

Wymagania:

·       doświadczenie w zawodzie

·       zaangażowanie w powierzone obowiązki

·       chęci i   motywacja do pracy

·       dobra kondycja fizyczna

·       mile widziane prawo jazdy

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cięta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

„Cukiernik” - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901033 mail: job@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901414 mail: work@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.