BRYGADZISTA / PRACA NA PRODUKCJI / RAMSDONK Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Kapelle-op-den-Bos   71 vues

  • brygadzista-praca-na-produkcji-ramsdonk-big-0
Salaire: -- €

Agencja ZatrudnieniaKBTI (cert. 9154) poszukuje liderów produkcji.

Miejsce pracy: Ramsdonk

Opis stanowiska:

- praca przy liniiprodukcyjnej

- naprawa maszyn

- instruowanie zespołu produkcyjnego

Wymagania:

- komunikatywnaznajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego(min. B1)

- motywacja i chęci do pracy

- doświadczenie na produkcji

- obsługa komputera

- własne zakwaterowanie w okolicach Ramsdonk

- własny dojazd do pracy

Oferta:

- możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia,

- stawka uzależniona od posiadanego doświadczenia (donegocjacji)

- praca dwuzmianowa (czasami praca w nocy)

- belgijska umowa.

Więcej informacji: +48 570 935 868

Osoby zainteresowaneprosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja[małpa]kbti.pl w temaciewpisując "Liderprodukcji- Ramsdonk" .Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychdla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochroniedanych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI