Blacharz samochodów osobowych (TIN/08/21) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Liège   57 vues

  • blacharz-samochodow-osobowych-tin0821-big-0
Localité: Liège
Salaire: -- €

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmądziałającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznychoraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii iPolski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektuto nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nampotrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Blacharz samochodów osobowych

Miejsce pracy:Liege,  Belgia

Opis stanowiska:

Demontaż, ponownymontaż części/elementów pojazdów.

Demontaż i zmianakształtu, prostowanie elementów nadwozia.

Wymiana spawanychczęści nadwozia (tylne błotniki, panele wahaczy, tylna powierzchnia itp.).

Ustalenie listyuszkodzonych części.

Kontrola nowychczęści.

Praca w atelier.

Co oferujemy:

Stawkę: 15€ netto/h.

Gwarancję stabilnejpracy.

Terminowe wypłatywynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobieraniazaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zakwaterowaniezorganizowane i opłacane przez nas.

Zwrot kosztówwyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.

Bony żywnościowe dowykorzystania w polskich sklepach.

Narzędzia do pracyoraz odzież ochronną.

Bezpłatny transportdo pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu napodstawie kilometrówki.

Kompleksową obsługęprzed wyjazdem.

Zdalną opiekękoordynatora przez cały okres trwania projektu.

Program"Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z namiminimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:

Doświadczenia wpracy na ww. stanowisku.

Komunikatywnejznajomości francuskiego lub niemieckiego.

Dokładności i sumiennośćw wykonywaniu powierzonych prac.

Prawa jazdy kat. B.

Informacjedodatkowe:

Kontakttelefoniczny: +48 734 497 065.

Decydując się nawspółpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłościzatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projektydługoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniuinnego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Informations complémentaires

Company Weegree