Amazon praca na magazynie od zaraz Niemcy Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Beloeil   48 vues

  • amazon-praca-na-magazynie-od-zaraz-niemcy-big-0
Localité: Beloeil
Salaire: -- €

Chcesz pracować na magazynie w Niemczech ? Zadzwoń do nas !

Stanowisko : Sortowanie przesyłek

Miejsce pracy : okolice Frankfurtu nad Menem

Zakres obowiązków:

*praca w magazynie Amazon

*sortowanie lekkich przesyłek

*praca stojąca

Wymagania:

*chęci i motywacja do pracy

*nie wymagane doświadczenie (przyuczenie)

*nie wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy :

*stała praca na pełny etat na 3 zmiany

*praca w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (okolice Frankfurtu nad Menem)

*niemiecka umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym

*zakwaterowanie w mieszkaniach, w pokojach dwuosobowych z WiFI

*wypłaty miesięczne

*po przepracowaniu dwóch miesięcy- zwrot kosztów za transport z Polski do Niemiec

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

Izabela + 48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Dominika + 48 570 901 033 job@klaverteam.com

Anna +48 577 901 944 anna@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.

Informations complémentaires

Company Niemcy