[PRODUKCJA SAŁATEK / OD ZARAZ / BEZ JĘZYKA / HELMOND] Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Antwerpen   24 vues

  • produkcja-salatek-od-zaraz-bez-jezyka-helmond-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na produkcji sałatek.

Miejsce pracy: Helmond, Holandia

Opis stanowiska:

- mycie i krojenie warzyw, pakowanie w foliowe tacki,

- układanie i przenoszenie skrzynek,

- obsługa maszyn do pakowania produktów spożywczych.

Praca w temperaturze 2 - 6 stopni

Wymagania:

- szukamy kandydatów znajdujących się już na terytorium Holandii (by uniknąć kwarantanny)

- kandydaci z Polski będą rozpatrywani nawet bez znajomości angielskiego

Oferujemy:

- holenderską umowę

- wypłatę wynagrodzenia co 4 tygodnie

- wynagrodzenie 10,55 euro/godzina brutto

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: produkcja sałatek Helmond

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland