[PRACOWNIK PRODUKCJI / RIJEN / HOLANDIA] Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Antwerpen   23 vues

  • pracownik-produkcji-rijen-holandia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla swojego holenderskiego klienta szuka pracowników produkcji.

OFERTA SKIEROWANA RÓWNIEŻ DO OSÓB ZNAJDUJĄCYCH SIĘ TERAZ W POLSCE! SZCZEGÓŁY: +48 570 935 868

Miejscowość: Rijen (Holandia)

Opis stanowiska:

Praca odbywa się na jednym z trzech działów, w zależności od działu

- pakowanie produktów (maszynki do domowego przygotowywania napojów gazowanych)

- sortowanie i czyszczenie elementów produktów

- napełnianie butli wielokrotnego użytku CO2

Oferujemy

- wynagrodzenie od 10,58 do 10,79 euro brutto/godzina (w zależności od działu) + dodatki do wynagrodzenia

- stała praca w systemie 3-zmianowym

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- darmowy transport do pracy

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

Więcej informacji: +48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Produkcja Rijen . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland