[ORDER PICKER ,LOMMEL] Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Lommel   16 vues

  • order-picker-lommel-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

[ORDER PICKER ,LOMMEL]

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta poszukuje order pickerów

Miejscowość: Lommel

Opis stanowiska: Zbieranie zamówień w centrum dystrybucyjnym. Zamówienia są zbierane pieszo.

Wymagamy:

- znajomości j. angielskiego lub holenderskiego

- doświadczenia w pracach logistycznych ze skanerem

- gotowości do pracy na dwie zmiany

- własne zakwaterowanie i dojazd

Oferujemy:

- 12.63 euro brutto/h plus dodatki za pracę w systemie zmianowym

- ubezpieczenie

- umowa belgijska

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Order picker / Lommel

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

[ORDER PICKER / LOMMEL]

The KBTI Poland employment agency (cert. 9154) is looking for order pickers

City: Lommel

Job Description: Collecting orders in a distribution center. Orders are collected on foot.

We require:

- Dutch or English language

- experience in logistics work with a scanner

- readiness to work for two shifts

- accommodation and commuting

We offer:

- 12.63 EUR gross / h

- insurance

More information +48 570 935 868

If you are interested in this vacancy, please, send your CV to the following address: rekrutacja[at]kbti.pl in the title: Order picker / Lommel

Informations complémentaires

Company KBTI Poland