⚠⚠⚠PRACA OD ZARAZ HOLANDIA ✅BEZ WIEKÓWKI⚠ OSTATNIE MIEJSCA Private

il y a 2 semaines Jobs Offers Holsbeek   33 vues

5 000 €

  • praca-od-zaraz-holandia-bez-wiekowki-ostatnie-miejsca-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: 5 000 €

Praca na produkcji od zaraz okolice Rotterdamu -BEZ WIEKÓWKI !!!

Szukasz zatrudnienia w Holandii od zaraz? Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.

Strat pracy: 30.08.2021 ilość miejsc ograniczona !!!

Pracodawca oferuje:

- System pracy 3-zmianowy

- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki

- dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7

- dobre warunki finansowe

Liczymy na Ciebie jeśli:

- masz motywację do pracy

- posiadasz własne zakwaterowanie

- potrafisz pracować w grupie

Nie wymagamy doświadczenia !

Opis stanowiska:

Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:

sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- szklarnie, kwiaty, produkcja bukietów

Izabela + 48 731 901 913 @ job2@gmail.com

Oliwia + 48 570 901 913

Kamila + 48 570 901 033

Dominika + 48 570 901 033

Martin + 48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450

Informations complémentaires

Start Date OD ZARAZ
Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Work Type Full-time

Mots clés:

pracaholandia