Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tworzenie profilii metalowych Professional

1 month ago Jobs Offers Izegem   52 views

12,50 €

  • tworzenie-profilii-metalowych-big-0
Location: Izegem
Price: 12,50 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług

Aktualnie dla belgijskiej firmy będącej liderem produkcji profili metalowych walcowanych na zimno poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika produkcji w branży metalowej

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych na początkowym etapie produkcji
  • wyjmowanie gotowych profili metalowych
  • obsługa wózka widłowego
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi wózków widłowych
  • znajomość języka angielskiego
  • wyjazd do Belgii samochodem (dodatek amortyzacyjny - 100 euro)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę od 12,50 euro brutto za godzinę i trzynastą pensję
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania  i opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii
  • prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Additional Details

Company KS Service