Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

TOKARZ CNC. BELGIA, Zele. Professional

11 months ago Jobs Offers Zele   428 views

2 520 €

  • tokarz-cnc-belgia-zele-big-0
Location: Zele
Salary: 2 520 €

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta – trzypokoleniowej rodzinnej firmy specjalizującej się w produkcji niestandardowych konstrukcjach maszyn, konstrukcjach ze stali i stali nierdzewnej do przemysłu ciężkiego, farmacji oraz przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC

Miejsce pracy: Zele/rejon Antwerpia/Gandawa, Belgia

Zakwaterowanie: zapewnione

Opis stanowiska pracy:

Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie, ustawienie i obsługę tokarki Teach-in (sterowanie Fagor) i/lub CNC (sterowanie Fanuc lub Siemens)

• Podlegasz i składasz raporty przed kierownikowiem produkcji

• Nie lubisz pracy seryjnej? To jest Twoja szansa, ponieważ mamy bardzo różnorodne produkty w zakresie produkcji

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia jako tokarz/ szlifierz CNC/ znajomość Fanuc lub Siemens/ lub Fagor

Umiejętności czytania planów i interpretacji rysunków technicznych (wgląd w mechanikę)

Elastyczności jesli chodzi o możliwe w tej pracy nadgodziny

Komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Wykształcenie techniczne kierunkowe mile widziane

Doświadczenia w pracy w branży metalurgicznej

Prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane

Co oferujemy?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach belgijskich

Wynagrodzenie do € 23/godz. brutto, w zależności od doświadczenia

(€ 630,00 tygodniowo netto czyli € 2520,00 netto miesięcznie przy tej stawce)

Pełny wymiar godzin 39 godz. tyg./ możliwość nadgodzin

Wypłata tygodniowa

Jedna zmiana od 8:00 -16:30

Bon żywnościowy 7 € – za każdy dzień roboczy

Dodatek wakacyjny- brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną- (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w

okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 95€ /145€ tydzień (pokój jednoosobowy)

Pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)

Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie

z dopiskiem TOKARZ CNC Zele  na adres e-mail:  rekrutacja@marvelpc.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL:  +48 604 406 633

pon-pt 8.00-16.00

Additional Details

Company MARVEL
Work Type Permanent