Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Spawacz MAG 135 (od 13,36 brutto/h) - praca w Holandii Professional

2 months ago Jobs Offers Antwerpen   48 views

  • spawacz-mag-135-od-1336-bruttoh-praca-w-holandii-big-0
Location: Antwerpen
Salary: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych  i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG 135 - wymagana drobna umiejętność spawania

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca jako spawacz przy konstrukcjach stalowych, m.in. spawanie stalowych boksów dla koni.
Możliwa także praca przy obsłudze robota spawalniczego.

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim

- Posiadających prawo jazdy

- Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)

- Z umiejętnością czytania rysunku technicznego

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę od 13,36 brutto/h

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Możliwość używania samochodu służbowego bez opłat

- Zwrot kosztów za paliwo w przypadku własnego samochodu

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

- Możliwość uzyskania ulgi eksterytorialnej

- Darmowy Internet na zakwaterowaniu

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/3jrdEfY

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Additional Details

Company Euro Work