Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Przyjemna praca przy kwiatach w Holandii od zaraz Professional

1 month ago Jobs Offers Holsbeek   37 views

  • przyjemna-praca-przy-kwiatach-w-holandii-od-zaraz-big-0
Location: Holsbeek
Salary: -- €

Poszukujemy do pracy ludzi zarówno z doświadczenie jak i bez! Wszystkiego cię nauczymy! Pracuj w jednym z takich miast jak: Zaandam, Purmerend, Alkmaar

Zakres obowiązków:

·        Sortowanie cebulek

·        Praca przy czyszczeniu cebulek tulipanów

·        praca w szklarni z kwiatami doniczkowymi, z warzywami i owocami

·        Produkcja bukietów

·        Pakowanie kartonów z kwiatami, sortowanie

!Prawo jazdy i język to dla Nas nie wymóg a atut!

Oferujemy:

·        Duża ilość godzin pracy plus dodatki zmianowe

·        Umowa o prace (na warunkach holenderskich)

·        Wspólne zakwaterowanie dla par oraz grup

·        Dojazd do/z pracy na terenie Holandii

Czego oczekujemy od kandydatów:

·        Zaangażowania i dobrej kondycji fizycznej

·        Gotowości do pracy zmianowej

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Kamila: +48570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Oliwia: +48570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Dominika: +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Additional Details

Start Date OD ZARAZ
Company Klaver