Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracuj na magazynie w Holandii od zaraz !EXTRA BONUSY! Professional

1 month ago Jobs Offers Holsbeek   34 views

  • pracuj-na-magazynie-w-holandii-od-zaraz-extra-bonusy-big-0
Location: Holsbeek
Salary: -- €

Myślisz o zmianie pracy i wyjeździe zagranicę lub jesteś już w Holandii i chcesz zmienić pracę? Wystarczy, że do Nas zadzwonisz a pomożemy ci +48 570 901 913!

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na warunkach holenderskich

·        Darmowy transport do pracy na terenie Holandii

·        Wypłatę raz w tygodniu

·        Pracę w systemie zmianowym z atrakcyjnymi dodatkami

! Dwa tygodnie zakwaterowania GRATIS dla kierowców w każdym miesiącu !

Czego oczekujemy:

·        Dobrej kondycji fizycznej

·        Chęci podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

·        Zaangażowania

! Odbierz bonus 100 euro po 8 tygodniach pracy !

Zakres obowiązków:

·        Prace magazynowe

·        Pakowanie zamkniętych puszek z karmą

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować?

Wyślij o treści „MAGAZYN” . Bądź zadzwoń do nas!

+48 570 901 913Oliwia

+48570 901 414 Kamila

Szukaj nas także na FB, Skype, WhatsApp