Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik sprzątający (pół etatu) Antwerpia Professional

2 weeks ago Jobs Offers Antwerpen   16 views

  • pracownik-sprzatajacy-pol-etatu-antwerpia-big-0
Location: Antwerpen
Salary: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukujeobecnie pracownika sprzątającego. Praca na pół etatu.

Opis stanowiska:
- obsługa maszyny czyszczącej,
- pilnowanie porządku w firmie,
- uzupełnianie środków czystości,
- inne prace porządkowe.

Wymagania:
- własne zakwaterowanie w okolicach Antwerpii,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- własny transport do pracy.

Oferta:
- umowa belgijska,
- świetne środowisko pracy,
- stawka: 14,20 euro/h brutto,
- praca na pół etatu.

Więcej informacji: +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV naadres rekrutacja@kbti.pl wtemacie wpisując: Pracownik sprzątający Antwerpia

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesurekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danychosobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Additional Details

Company KBTI Poland
Work Type Part-time