Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik przy gospodarstwie rolnym Minderhout Professional

1 month ago Jobs Offers Hoogstraten   44 views

  • pracownik-przy-gospodarstwie-rolnym-minderhout-big-0
Location: Hoogstraten
Salary: -- €

Agencjapracy KBTI Poland (cert. 9154) dla naszego klienta w Meer w Belgii poszukujekandydata do pracy w gospodarstwie rolnym.

Obowiązki:

-dbanie o zwierzęta (trzoda chlewna),

-pomoc w zadaniach związanych z rolnictwem,

-prosta obsługa komputera (odczytywanie komunikatów na komputerze),

-prace związane z utrzymaniem czystości.

Wymagania:

-podstawowy angielski lub holenderski (rozumienie niderlandzkiego w podstawowymstopniu),

-sprawność fizyczna oraz duża motywacja do pracy,

-własne zakwaterowanie w okolicy Minderhout i własny transport do pracy.

Oferta:

-długoterminowe zatrudnienie,

-praca jednozmianowa,

-belgijska umowa,

-dodatek za dojazdy do pracy.

Wszystkiezainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl wtemacie wpisując: pracownik przy gospodarstwie/ Minderhout.

Wysyłającdokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzaniemoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekstjednolity z późniejszymi zmianami)".

Additional Details

Company KBTI Poland