Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik produkcyjny z przyuczeniem na operatora produkcji Professional

1 month ago Jobs Offers Beringen   29 views

  • pracownik-produkcyjny-z-przyuczeniem-na-operatora-produkcji-big-0
Location: Beringen
Salary: -- €

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Belgia

OPIS PRACODAWCY: Firma z 15 letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją żywności dla supermarketów poszukuje kandydata do pracy na linii produkcyjnej. Firma ta jest bardzo znaną na Belgijskim rynku, dzięki czemu jest pewność pracy w dość niepewnych czasach.

OBOWIĄZKI:

⦁ Praca przy linii produkcyjnej

⦁ Kontrola jakości produktów, które biegną na taśmie

⦁ Po przeszkoleniu - Operator linii produkcyjnej

⦁ Ustawianie parametrów i obsługa maszyny

WYMAGANIA:

⦁ Doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej z żywnością lub jako operator linii produkcyjnej

⦁ Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym

⦁ Odpowiedzialność na miejscu pracy

⦁ samodzielności na stanowisku pracy

⦁ gotowości do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

⦁ chęci nauki i poszerzania wiedzy

⦁ prawa jazy kat. B i samochód - będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

⦁ Stawka 16€ brutto + dodatki zmianowe

⦁ Dodatek wakacyjny oraz premie roczne

⦁ Darmowe szkolenie na operatora linii produkcyjnej

⦁ Otrzymanie własnej linii produkcyjnej

⦁ Średnie temp pracy

⦁ Stałe tygodniowe wynagrodzenie

⦁ Nadgodziny

⦁ Zakwaterowanie: Pokoje 1-osobowe (85€ tygodniowo)

⦁ w pełni wyposażone zakwaterowanie

⦁ ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem

⦁ opiekę polskojęzycznego koordynatora

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV!

Numer telefonu: +48 571 247 691 / adres e-mail: rafal@konektia.com

Additional Details

Company Konektia