Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik magazynu od 13.70 euro brutto/h Professional

2 months ago Jobs Offers Tessenderlo   38 views

  • pracownik-magazynu-od-1370-euro-bruttoh-big-0
Location: Tessenderlo
Salary: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (różne prace)

Miejsce pracy: Tessenderloo

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Praca polega na kompletowaniu zamówień, administracji wysyłek,sprawdzaniu palet z gotowymi produktami, rozładunku przychodzących towarów sprawdzaniu ich jakości i poprawności.

Kogo szukamy?

- Osoby komunikujących się w języku angielskim
- Osoby z doświadczeniem w pracy z wózkiem typy REACHTRUCK
- Osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie
- Osoby gotowe do wykonania zadań logistycznych

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 13.70euro brutto/h
+ dodatek zmianowy 0,91 euro brutto/h
+kupony na posiłki 6 euro na dzień
- Regularne godziny pracy
-Gwarancję 38 h tygodniowo
- Pracę na dwie zmiany od wtorku do soboty
6:00 - 14:00 + dodatek 0,91 euro brutto/h
14:00 -22:00 + dodatek 0,91 euro brutto/h
- Zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
-Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3792 € brutto
(15,38 % rocznych zarobków brutto).

LINK DO APLIKACJI -->  https://bit.ly/3rscTW1

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Additional Details

Company Euro Work