Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Praca w Holandii - pakowanie cukierków Private

2 months ago Jobs Offers Brussels   61 views

42 200 €

  • praca-w-holandii-pakowanie-cukierkow-big-0
Location: Brussels
Salary: 42 200 €

Szukasz pracy za granicą ?

Mamy ofertę idealną dla Ciebie Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

·        zbieranie produktu z linii produkcyjnej

·        pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków)

·        sprawdzenie jakości produktu

Wymagania:

·        gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·        odpowiedzialność, dokładność

·        zaangażowanie w powierzone obowiązki

·        chęć i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS treści
CUKIERKI oddzwonimy do Ciebie!!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033mail: job@klaverteam.com

Kamila  tel.+48 570 901 414  mail: work@klaverteam.com

Martyna  tel. +48 577 901 099  mail: pracuj@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Company Klaver Sp. z o.o.