Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Praca na magazynie dla każdego w Holandii Professional

1 month ago Job Search Holsbeek   48 views

  • praca-na-magazynie-dla-kazdego-w-holandii-big-0
Location: Holsbeek
Salary: -- €

Chcesz zacząć zarabiać za granicą? Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń +48 570 901 913 !

Zakres obowiązków :

  • ·        Pakowanie puszek z karmą
  • ·        Proste prace magazynowe

! Dwa tygodnie zakwaterowania GRATIS dla kierowców w każdym miesiącu !

Wymagania:

  • ·        Zaangażowanie i dobra kondycja fizyczna
  • ·        Chęci do przyuczenia zawodu

! Odbierz bonus 100 euro po 8tygodniach pracy !

             Oferujemy:

  • ·        Umowę na warunkach holenderskich
  • ·        Wspólne zakwaterowanie dla par
  • ·        Darmowy transport do pracy na terenie Holandii
  • ·        Wypłaty w systemie tygodniowym
  • ·        Pomoc w zorganizowaniu wyjazdy przez nasz Team rekrutacyjny

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp .z o.o z certyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować?

Wyślij o treści „MAGAZYN” . Bądź zadzwoń do nas!

+48 570 901 913Oliwia

+48570 901 414 Kamila

Szukaj nas także na FB, Skype, WhatsApp