Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator maszyn -13,58 euro brutto/h + dodatki Professional

2 months ago Jobs Offers Aalter   37 views

  • operator-maszyn-1358-euro-bruttoh-dodatki-big-0
Location: Aalter
Salary: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Aalter, Meulebeke

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Możliwe stanowiska:

a) Ciągnięcie drutu - Usuwanie zgorzeliny, rozciąganie i smarowanie, Ciągnienie drutu na zimno
(przez obsługę maszyny),płukanie surowego drutu

b) Słupy - Ręczne wprowadzenie drutu stalowego do maszyny +sprawdzenie, Rejestracja produktu, Cięcie stali (maszyna) i przygotowanie do transportu lub następnego działu

c) Zgrzewarka do siatki - Wprowadzanie prętów stalowych do maszyny (automatyczne i ręczne), pomiary prętów (z użyciem komputera wejściowego), Nadzór podczas całego procesu,Rozwiązywanie problemów, Przygotowanie do transportu lub następnego działu.

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim

- Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

- Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

- Z wykształceniem kierunkowym (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 13,58 euro brutto/h

- Pracę na dwóch zmianach - dodatek zmianowy 10%

- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

- Zatrudnienie na warunkach belgijskich, z pełnym pakietem socjalnym

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Możliwość wynajęcia samochodu

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/3rscTW1

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Additional Details

Company Euro Work