Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Grafik DTP ze znajomością ArtiosCAD Professional

1 month ago Jobs Offers Zele   58 views

15 €

  • grafik-dtp-ze-znajomoscia-artioscad-big-0
Location: Zele
Price: 15 € Negotiable

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii,Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: Grafika DTP

Opis stanowiska

  • projektowanie opakowań w ArtiosCAD
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • projektowanie graficzne w programach (Adobe, ArtiosCAD)
  • współpraca z innymi działami firmy (drukarze)
  • dbanie o utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • znajomość programów: Adobe oraz programu do projektowania opakowań - warunek konieczny! Znajomość ArtiosCAD będzie mile widziana
  • znajomość języka angielskiego
  • dokładność, zaangażowanie, silne poczucie estetyki
  • tworzenie stron internetowych oraz projektowanie 3D (dodatkowy atut)
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem (dodatek 100,00 euro)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości od 15,00 euro brutto za godzinę
  • nadgodziny płatne ponad 22,50 euro/godz
  • trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej, wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Additional Details

Start Date 5.08
Company KS Service